0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus " aprašymas

"Autorius - prityręs chirurgas, mokslininkas, Kauno medicinos instituto (vėliau - Akademijos) docentas, vienas iš mikrochirurgijos pradininkų Kaune, apdovanotas Valstybine premija. Yra parašęs monografiją ir vadovėlius studentams. Jis stažavosi įvairių šalių chirurginėse klinikose, o asmeninės pažintys ir kontaktai su žymiais pasaulio chirurgais atsispindi šioje publikacijoje.
Aprašydamas tam tikrus chirurgus, vienus „iš arti", kitus „iš toli ar vidaus", T. Norkus sutelkia dėmesį ne į tradicinį biografijos išdėstymą, o į asmenybės ypatumus; tai suteikia tekstui įdomumą ir patrauklumą. Vystydamas temą „iš arti, iš toli, iš vidaus", T. Norkus išskiria keletą skyrelių, apibendrinančių neeilines chirurgų savybes, kartu pateikia savo originalius vertinimus. Tai skyreliai „Chirurgai - Nobelio premijos laureatai" „Chirurgės moterys", „Chirurgas sportuoja"; „Romantika chirurgijoje"; „Chirurgai polimatai" ir kiti. Terminas polimatas originalus ir atspindi realybę, kad gabaus chirurgo gebėjimai iš tikrųjų neapsiriboja vien chirurgo profesija.
Knygutę labai praturtina autoriaus paminėti užsienio lietuvių kilmės rekonstrukcinės chirurgijos atstovai. Ypatingai vertingos žinios apie lietuvį chirurgą Algimantą Otoną Naraką Šveicarijoje; jis ypač žinomas savo darbais medicinos pasaulyje, deja, išskyrus Lietuvą. Malonu pažymėti T. Norkaus neabejotiną patriotizmą; jis ryškiai atsispindi knygutėje; gal tik per daug politikuojama.
Galima autoriui išreikšti šiek tiek kritikos, pirmiausia, kad kai kurios temos ne visiškai išplėtotos. Matyt, iš kuklumo T. Norkus mažokai rašo apie savo nelengvą kelią į mikrochirurgijos viršūnes. Šios pastabos nemenkina knygutės, kuri savo nuoširdumu, tikiu, sudomins daugelį, pirmiausia kolegas medikus ir ypač tuos, kurie siekia tapti chirurgais."

Akademikas Jurgis Brėdikis

Doc. T. Norkus stažavosi Maskvoje, Novosibirske, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje, Amerikoje. 1965-2010 m. dirbdamas RKKL, vėliau tapusioje KAK ligoninėje atliko mikrochirurgijos ir atkuriamąsias operacijas ligoniams iš neurochirurginių, traumatologinio, ortopedinio veido-žandikaulio, krūtinės chirurginio, ausų nosies ryklės, onkologinio, bendros chirurgijos skyrių. T. Norkus nepraleido galimybių susipažinti su Šakių, Druskininkų, Lazdijų, Salantų chirurgais ir operuoti kartu su jais jų ligoninėse. Tokia stažuočių ir chirurgijos veiklos bei bendravimo su chirurgais patirtis leido parašyti šią knygą.


  • Autorius: Tarvilas Norkus
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145441

Parašykite atsiliepimą apie "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie mokslą

Tarvilas Norkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tarvilas Norkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Chirurgai iš toli, iš arti ir iš vidaus " perkama kartu