0

Chirurgija šeimos gydytojui

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 13,09 €
Kaina knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 18.90 € (60%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Chirurgija šeimos gydytojui

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 684
  • ISBN ar kodas: 9786094541063

2020-11-30 13.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Chirurgija šeimos gydytojui" aprašymas

Vadovėlis "Chirurgija šeimos gydytojui" skirtas šeimos medicinos rezidentams ir šeimos gydytojams.
Šeimos gydytojo praktikoje vis daugiau atliekama ambulatorinių chirurginių intervencijų, diagnozuojama chirurginių ligų ir jų sukeltų sindromų. Chirurgija - mokslas ir menas. Vadovaujantis šiuo teiginiu parengtas universiteto vadovėlis „Chirurgija šeimos gydytojui“.

Struktūrizuotai pateikiami dažniausiai pasitaikančių šeimos gydytojo praktikoje chirurginių ligų etiologijos, patogenezės principai, daug diagnostikos naujovių. Gydymo metodikų skyriai grįsti šiuolaikiniais, įrodymais pagrįstos medicinos principais, pritaikyti šeimos gydytojo sprendimų taktikai priimti. Laikantis holistinio požiūrio, vadovėlyje aptariama ne tik grynoji chirurgija, bet įtraukti viso organizmo funkcijų sutrikimų ir jų korekcijos klausimai.

Vadovėlis skirtas šeimos medicinos rezidentams ir šeimos gydytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Chirurgija šeimos gydytojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Chirurgija šeimos gydytojui, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Juozas Pundzius, Leonas Valius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Juozas Pundzius, Leonas Valius su knyga Chirurgija šeimos gydytojui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Chirurgija šeimos gydytojui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Juozas Pundzius, Leonas Valius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Chirurgija šeimos gydytojui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Chirurgija šeimos gydytojui" perkama kartu