0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Chirurginė slauga

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -41%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (41%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-07

Chirurginė slauga


2021-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Chirurginė slauga" aprašymas
"Jūsų rankose papildyta chirurginės slaugos mokymo(-si) priemonė. Joje aktualios informacijos apie bendrąją ir specialiąją chirurginę slaugą ras būsimieji bendrosios praktikos slaugos, akušerijos, radiologijos ir kitų specialybių studentai. Tikiuosi, kad ši knyga sudomins ir praktikus. Rengdama šią knygą stengiausi panaudoti ne tik mokslinėje literatūroje pateikiamus duomenis, bet rėmiausi ir asmenine, kaip pacientės, mamos bei profesine, kaip operacinės slaugytojos, chirurginės slaugos dėstytojos patirtimi.
„Chirurginės slaugos" knygą sudaro dvi dalys. Pirmoje dalyje pateikiami pagrindiniai chirurginės slaugos principai. Šių fundamentalių žinių ir įgūdžių prireiks studijuojant specialiosios chirurginės slaugos dalį.
Rengdama šią mokymo priemonę, siekiau parodyti, kad, norint kokybiškai įgyvendinti chirurginės slaugos procesą, svarbu įvertinti ir tenkinti ne tik fizinius, bet ir psichologinius, socialinius pacientų poreikius.
Pirmoje knygos dalyje pateikiamos temos, aptariančios psichologinį, klinikinį pacientų paruošimą chirurginei procedūrai, atskirai išskiriamas pacientų mokymas ikioperaciniu laikotarpiu. Tikimės, kad temos, apimančios specialiąsias slaugos dalis, pvz., operacinę slaugą, anesteziją ir slaugą narkozės metu bei pooperacinę slaugą bus naudingos prižiūrint sergančiuosius įvairiomis chirurginėmis ligomis.
Šiuolaikinės chirurginės praktikos metu šalia chirurginio gydymo dažnai parenkamos ir kitos gydomosios priemonės, pvz., kraujo ir jo pakaitalų perpylimas, infuzinė terapija, parenterinis, enterinis maitinimas. Todėl šioje knygoje aptariami minėti gydymo metodai, didelis dėmesys skiriamas pacientų slaugai šių procedūrų metu.
Pirmąją dalį galima laikyti bendrąja chirurgine slauga, todėl aprašomos ne tik operacinės, bet ir trauminės žaizdos. Vietinė ir bendroji chiruginė infekcija (sepsis) gali būti viena iš pooperacinių komplikacijų, todėl išsamiai aptariama jos klinika ir slauga.
Specialiosios chirurginės slaugos dalyje trumpai pateikiamos chirurginių ligų priežastys, klinikiniai požymiai, diagnostikos ir gydymo principai. Kiekvienos temos pabaigoje aptariami konkretūs slaugos savitumai, pateikiamos galimos slaugos diagnozės, slaugos tikslai bei slaugos veiksmai.
Siekiant suteikti knygai vientisumo, aiškumo, buvo laikomasi tam tikros struktūros. Kiekvienos temos pradžioje nurodomas tikslas. Jis nurodo galutinį mokymosi rezultatą, t. y. ką studentas turės žinoti arba mokėti atlikti išstudijavęs šią temą. Beveik visų temų pradžioje pateikiamas trumpas žodynėlis, kur paaiškintos temos sąvokos. Kiekvienos temos pabaigoje autorė trumpai apžvelgia esminius klausimus.
Skaitytojų aktyvumui ir motyvacijai skatinti kiekvienos temos pabaigoje pateikiami savikontrolės klausimai. Jų tikslas - padėti skaitytojui įsivertinti savo žinias ir įgūdžius. Taigi, patarčiau, baigus skaityti kiekvieną temą, sugalvoti sau bent tris papildomus klausimus ir atsakyti į juos.
Šiame leidinyje vengiama vadinti pacientą, slaugytoją, gydytoją jis arba ji, nes pastaruoju metu beveik visame pasaulyje patariama laikytis abiejų lyčių lygybės principo. Šiame leidinyje sąvokos pacientas, slaugytojas, gydytojas, pacientas įvardinamos kaip jis arba ji.
Norėjau, kad knyga taptų kuo geresnė ir vaizdingesnė, todėl joje rasite nemažai nuotraukų. Dėkoju savo kolegoms už norą dalytis chirurgijos mokslo ir praktikos žiniomis, patirtimi."

Autorė


2021-02-07

2019-09-28

Parašykite atsiliepimą apie "Chirurginė slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Viktorija Piščalkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Chirurginė slauga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Chirurginė slauga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Chirurginė slauga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Chirurginė slauga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Piščalkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Chirurginė slauga" perkama kartu