Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime
Šiuo metu neparduodama
Kerinti Niujorko pasaka „Čia, Avalone“ apie dvi seseris, kurias užburia paslaptinga kabareto trupė. Galbūt tai pavojingas kultas — bet toks, kurio paliktas materialistinis pasaulis ir pats atrodo dar grėsmingesnis.
Rozė nuėjo ilgą kelią. Užauginta plevėsos motinos chaotiškoje Niujorko bohemoje, Rozė pagaliau susikūrė gyvenimą, kokio visada troško: geras darbas, švarus butas, sužadėtuvės su savimi patenkintu technologijų įmonės vadovu, kaip ir ji, tikinčiu žmogaus potencialu, sunkiu darbu ir vaikiškų svajonių aukojimu.
O Rozės sesuo Sesilija taip ir nesuaugo. Neatsakinga, aikštinga, vieną mėnesį sprunkanti į vienuolyną Europoje, o kitą jau, žiūrėk, — į sakalų prieglaudą. Ji visą gyvenimą vaikosi pasakų apie transcendenciją ir tikrąją meilę — didingų idėjų, kurios tikrovėje niekada nepasiteisina. Kai, nutrūkus skubotai santuokai, Sesilija pareiškia visam laikui grįžusi namo į Niujorką, Rozė viliasi, kad sesuo pagaliau pasirengusi pradėti suaugusiosios gyvenimą su visais jo kompromisais.
Bet tuomet Sesiliją pavilioja iš pažiūros kultą primenanti kabareto trupė, kuri pasirodo tik naktį, paslaptingu raudonu laivu keliauja Niujorko vandens keliais. Netrukus Sesilija dingsta, kaip ir daugybė vienišų sielų, įtartinomis aplinkybėmis prašapusių miesto pražuvėlių. Vienintelis būdas Rozei surasti Sesiliją yra pačiai sekti jos pėdomis į Avaloną.
Bet kai Rozei pamažu ima aiškėti sesers dingimo paslaptis, Avalono kerai paveikia ir ją. Ir kuo giliau ji prasmenga į Avalono pasaulį, tuo labiau ima abejoti viskuo, ką žino apie savo pačios gyvenimą, ir dvejoti, ar nori palikti tikrovę.
„Šiam pasakiškam trileriui, kurio veiksmas vyksta šių laikų Niujorke, gyvybės įkvepia pabėgimo svajonės. Romano veiksmas sukasi apie Sesiliją, nenuoramą „ieškotoją“, kurios nenuspėjami polinkiai ją verčia palikti sutuoktinį, pamesti seserį Rozę ir susimesti su kultą primenančia plaukiojančio kabareto trupe… Tyrinėdama ryšį tarp tokių skirtingų seserų, Burton pro šmaikštų lęšį nagrinėja jų gyvenimo būdą — miesčionišką ir bohemišką, materialistinį ir menišką.“
The New Yorker
Tara Isabella Burton yra parašiusi romanus „Čia, Avalone“, „Socialus padaras“ ir „The World Cannot Give“, taip pat negrožines knygas „Self-Made: Creating Our Identities from Da Vinci to the Kardashians“ bei „Strange Rites: New Religions for a Godless World“. Yra įgijusi Oksfordo universiteto XIX a. prancūzų literatūros ir teologijos daktaro laipsnį. Rašo apie religiją ir kultūrą New York Times, Washington Post, Wall Street Journal ir kitiems leidiniams. Gyvena Niujorke.
Parašykite atsiliepimą apie „Čia, Avalone“
Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti