0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Čia bus Mėmelio pilis

5.0
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-20 Marija

Įtraukianti, lengvai skaitoma knyga, tikras relaksas laisvalaikiui. Manau, kad ji labiausiai suvilioja klaipėdiečius, kuriems įdomi gimto miesto istorija su jo buvusių gyventojų kasdienybe. Mėgstantys paveldinę virtuvę čia ras ypatingai vaizdžiai ir skaniai pateikiamą valgių paruošimą. Žodžiu - rekomenduoju! Ir ne tik klaipėdiečiams - visiems. Šaunaus skaitymo!


2021-10-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Čia bus Mėmelio pilis" aprašymas

Iki Vokiečių ordino riterių atvykimo į klampią vietą prie Dangės žiočių čia telkšojo pelkės, plynojo laukai su augančiais miškais ir stovėjo pamario kuršių pilis Poys.

Kaip sekėsi Vokiečių ordinui įsitvirtinti čia, kur dabar stovi Klaipėda?
Kokios kliūtys ir kokie iššūkiai galėjo iškilti atvykėliams statant pilį ir atremiant čia jau gyvenusių piktų ir karingų baltų genčių puolimus?
Kokių nuotykių pirmieji vokiečių kolonistai galėjo patirti statydami pirmąją pilį?
Gal „juodasis Mėmelio vaiduoklis“ pasirodė šiose vietose jau statant miestą ir pilį?

Paskaitykime istorinę fantaziją su nuotykių prieskoniais naujausioje knygoje „Čia bus Mėmelio pilis“ apie miesto prie Kuršių marių atsiradimą. Čia realūs istoriniai įvykiai ir tikri istoriniai personažai susipina su autoriaus sukurtais veikėjais ir istorijomis. Romanas nėra istorijos vadovėlis, bet jis paskatins skaitytoją nusikelti į gūdžius viduramžius, kad kartu su knygos personažais statytų Mėmelio pilį ir su pilies gynėjais atremtų puolančius kuršius, sembus ir žemaičius - lietuvius.

Knygos tęsinys - „Mėmelio komtūro kalavijas“.


  • Autorius: Darius Musteikis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268185

2021-05-20

Įtraukianti, lengvai skaitoma knyga, tikras relaksas laisvalaikiui. Manau, kad ji labiausiai suvilioja klaipėdiečius, kuriems įdomi gimto miesto istorija su jo buvusių gyventojų kasdienybe. Mėgstantys paveldinę virtuvę čia ras ypatingai vaizdžiai ir skaniai pateikiamą valgių paruošimą. Žodžiu - rekomenduoju! Ir ne tik klaipėdiečiams - visiems. Šaunaus skaitymo!

2021-05-19

2021-03-25

Gražiai sudeliotas siužetas su prikaustančiu dėmesį veiksmu. Istorines detales naudotos kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Autorius tikras romantikas, bet tai ir suteikia , manau, kur kas rūstesniam aprašomo meto būviui, tos šilumos ir šviesos, kuri patraukli skaitytojui. Tai puiki istorinė nuotykių apysaka, kuri bus įdomi plataus amžiaus diapazono skaitytojui.

2021-03-04

Knyga įtraukia į įvykius vykstančius tuo metu. Toks jausmas, kad dalyvauji visame įvykių sūkuryje. Tinka įvairaus amžiaus skaitytojams, labai lengvai skaitosi. "Užveda".

2021-02-28

Šaunus istorinis romanas, daug istorinių detalių ir lengvai skaitosi. Gražiai pateikta Klaipėdos krašto istorija.

2021-02-26

Istorinių įvykių motyvais sukurtas nuotykių romanas lengvai, smagiai skaitosi.

2021-02-24

Labai patiko knyga. Stilius nėra įmantrus, todėl lengvai skaitosi. Sužavėjo metaforos, alegorijos, vietovardžiai. Kūrinys patiks ir mokinukui ir pensininkui. Labai rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Čia bus Mėmelio pilis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Čia bus Mėmelio pilis", kurią skaitytojams dovanoja Darius Musteikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Darius Musteikis su knyga "Čia bus Mėmelio pilis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Čia bus Mėmelio pilis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Musteikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Čia bus Mėmelio pilis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Čia bus Mėmelio pilis" perkama kartu