0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Čia nėra didvyrių

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 10,59 €*
Sutaupote: 8.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 2.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Čia nėra didvyrių" aprašymas

Anos Seidl (g. 1995) romanas atskleidžia aktualias šių dienų paauglių problemas, skaudžius išgyvenimus, kai patyčios mokykloje virto tragedija. Pasakojama apie netekties skausmą, kaltę ir kaltinimus, išlikimą po patirto siaubo. Ir apie būdus, kaip atsitiesti, priimti pagalbą, labiau subręsti.

Dar būdama šešiolikos Ana Seidl parašė romaną „Čia nėra didvyrių”, už kurį apdovanota Vokietijos vaikų ir jaunimo literatūros akademijos ir kitomis premijomis.

„Čia nėra didvyrių” - tai jaudinanti istorija apie penkiolikmetės Mirjamos mėginimus vėl pradėti įprastą paauglės gyvenimą po mokykloje patirtų skaudžių įvykių. Ar ir ji neprisidėjo prie patyčių, kurių pasekmės tragiškos? Kaip jaunam žmogui įveikti visai ne vaikiškus išbandymus, kaip sustiprėti ir gyventi toliau?

Iš vokiečių kalbos vertė Arvydas MakštutisParašykite atsiliepimą apie "Čia nėra didvyrių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čia nėra didvyrių", kurį parašė Anna Seidl. Siūlome ne tik išsamų "Čia nėra didvyrių" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Seidl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čia nėra didvyrių". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čia nėra didvyrių" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čia nėra didvyrių" perkama kartu