0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Cilkos kelias

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-21 Edgaras

Girdėjau daug gerų atsiliepimų apie šią knygą, tai ir nusipirkau. Tikrai gera knyga, likau sužavėtas.

Cilkos kelias


2021-04-30 13.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Cilkos kelias" aprašymas

Australų autorės Heather Morris bestseleryje „Aušvico tatuiruotojas“ skaitytojai susidūrė ne tik su skaudžia Lale Sokolov istorija, bet ir susipažino su Cilka Klein – jauna žydaite, kuri taip pat atsidūrė Aušvico koncentracijos stovykloje. Autorė teigė, kad sulaukė daug susidomėjo dėl šios merginos likimo ir nusprendė nepalikti istorijos užmarštyje. Taip gimė antroji tikrais faktais paremta knyga „Cilkos kelias“.

Šešiolikmetė Cilka į Aušvico koncentracijos stovyklą pateko kartu su šimtais tūkstančių žydų. Deja, mergina išsiskyrė savo grožiu ir kaip mat atkreipė aukštų SS valdininkų dėmesį. Prievartavimai ir išnaudojimas buvo įprasti karo ir galios rodymo atributai. Vyresnysis karininkas Švarchuberis nusižiūri jauną moterį ir skiria ją mirtininkų bloko viršininke, o taip pat paverčia savo meiluže. Cilka neturi jokios galimybės rinktis, ir puikiai supranta, kad ši padėtis padės jai išlikti. Deja, po koncentracijos stovyklos išlaisvinimo moters vargai nesibaigė.

Sovietų valdžia apkaltino Cilką bendradarbiavimu su naciais ir žydaitė buvo ištremta į Sibirą. Pačiame baisiausiame Vorkutos gulage ji praleido dešimt metų. Čia ji kentė badą, šaltį, skausmą, tačiau sunkiai dirbo, atsidavusi slaugė ligonius ir galiausiai sutiko žmogų, kuris padėjo atsitiesti – būsimą vyrą Aleksandrą. Su juo Cilka praleido penkiasdešimt savo gyvenimo metų.

Rašydama „Cilkos kelią“ autorė lankėsi moters gimtinėje, namuose, kuriuose ji gyveno sugrįžusi iš tremties, kalbėjosi su kaimynais, nagrinėjo istorinius dokumentus. Cilka Klein buvo realus žmogus nuo mirties išgelbėjęs ne vieną, tačiau pasmerkta visuomenės dėl dalykų, kurių pati nesirinko. Rašytoja kurdama romaną papasakojo ne tik konkrečios merginos istoriją, bet ir visų tų moterų, kurios buvo prievartaujamos, išnaudojamos, o po to dar papildomai dėl to nubaustos.

„Cilkos kelias“ yra knyga apie drąsą, valią, skausmą ir gydančią meilės galią.

Heather Morris gimė Naujoje Zelandijoje, bet jau daug metų gyvena Australijoje. Ji yra scenaristė bei rašytoja. 2003-iais metai susipažinusi su Lale Sokolov ji sukūrė debiutinį savo romaną „Aušvico tatuiruotojas“, kuriame pasakoja apie žmogų, kuris naudodamasis kiek geresne padėtimi koncentracijos stovykloje bandė išgelbėti kuo daugiau likimo draugų. Knyga tapo pasauliniu bestseleriu.

iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė


  • Autorius: Heather Morris
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793264

2021-04-21

Girdėjau daug gerų atsiliepimų apie šią knygą, tai ir nusipirkau. Tikrai gera knyga, likau sužavėtas.

2021-04-20

Istorija moters akimis. Tokie jaunos moters išgyvenimai priverčia susimąstyti kas yra tikras gyvenimo džiaugsmas, ir kiek daug žmogus gali pakelti ir neprarasti stiprybes. Labai skaudi, ir verta skaitymo istorija, kuri palies kiekvieno širdį. Romanui skiriu tik geriausia vertinimą.

2021-04-15

Jau perskaityta Aušvico tatuiruotojas ir Cilkos kelias, tikrai vertos dėmesio knygos, ypač kas mėgstate siužetus apie koncentracijos stovyklas. Knyga pritraukianti, ir ganėtinai jautri.

2021-04-14

Įtraukiantis siužetas, nelengvas herojes likimas...

2021-04-13

Tikrai verta paskaityti. Keturios žvaigždutės

2021-04-01

Labai jautru.

2021-03-21

Knyga verta laiko ir pinigų. Įtraukiantis siužetas, kuris taip pat ir daug pamoko. Rekomenduoju

2021-03-21

Labai laukiau šios knygos, ir tikrai nepasigailėjau perskaičius

2021-01-29

Gera knyga , verta skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Cilkos kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Cilkos kelias, kurią skaitytojams dovanoja Heather Morris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Heather Morris su knyga Cilkos kelias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Cilkos kelias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Heather Morris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Cilkos kelias palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Cilkos kelias" perkama kartu