0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.49 SoldOut
Knygos "Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas" aprašymas

Mokymo priemonė "Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas" yra skirtas teisės studijų programos studentams teisinio argumentavimo įgūdžiams tobulinti. Tai yra mokymo priemonė, padedanti suvokti civilinės teisės normų turinį ir jų aiškinimo galimybes, praktiškai pritaikyti civilinės teisės normų aiškinimo metodus remiantis įvairiais teisės šaltiniais - teisės normomis, teisės dok­trina, teismų precedentais ir kitais teisės šaltiniais. Praktikumas taip pat turėtų būti įdomus bei naudingas ir teisės praktikams.


Civilinės teisės Bendrosios dalies praktikumas suskirstytas į skyrius pagal temas. Užduotys parengtos atsižvelgiant į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Civilinės teisės bendrosios dalies dalyko programą bei į šio dalyko praktinių užsiėmimų eigą ir apimtis. Taip pat pateikiami kiekvienai temai svarbiausi teisės aktai, reikšminga teisės doktrina bei esminiai teismų pre­cedentai (pateikiami tik kasacinės instancijos teismo sprendimai). Siekiant tobulinti gebėjimą analizuoti teismų precedentus, praktikume pateikiamos užduotys, susijusios su teismų praktikoje nustatytų teisės taikymo taisyklių apibendrinimu.
Parašykite atsiliepimą apie "Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas, kurią skaitytojams dovanoja Danguolė Bublienė, Paulius Miliauskas, Aurelija Balčiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danguolė Bublienė, Paulius Miliauskas, Aurelija Balčiūtė su knyga Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Bublienė, Paulius Miliauskas, Aurelija Balčiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Civilinė teisė. Bendroji dalis. Praktikumas" perkama kartu