0

Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas

Informacija

Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas

  • Leidėjas: Teisinės informacijos centras
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 864
  • ISBN ar kodas: 9955-557-80-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas" aprašymas

Šis leidinys "Civilinis procesas: teorija ir praktika" visų pirma skirtas teisės krypties studentams kaip mokymo priemonė. Jis palengvins civilinio proceso studijas, suteiks daugiau žinių apie civilinio proceso teisę, ypač pažeistų teisių gynimą teisme, ne tik padės studentui teisininkui geriu pasirengti praktinei veiklai, bet ir paskatins tolesnėms studijoms.


Knyga "Civilinis procesas: teorija ir praktika" taip pat turėtų būti ir nuosekli metodinė pagalba teisininkams praktikams, primiršusiems teorines žinias, sekiantiems jas atnaujinti ir pagilinti ar labiau pasidomėti probleminiais tam tikro teisės klausimo aspektais. Pateikiama daug su aptariamais teoriniais klausimais susijusios praktinės medžiagos.


Kiti knygos "Civilinis procesas: teorija ir praktika" tomai:

"Civilinis procesas: teorija ir praktika. II tomas"

"Civilinis procesas: teorija ir praktika. III tomas"

"Civilinis procesas: teorija ir praktika. IV tomas"


Parašykite atsiliepimą apie "Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas, kurią skaitytojams dovanoja Artūras Driukas, Virgilijus Valančius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Artūras Driukas, Virgilijus Valančius su knyga Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Driukas, Virgilijus Valančius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Civilinis procesas: teorija ir praktika. I tomas" perkama kartu