TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę

Kaina: 8,77 €
Kaina su kodu: 6,14 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 8.767 InStock
Į krepšelį

Knygos "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" aprašymas

"CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" - knyga visiems norintiems išmokti programuoti.

CoderDojo - bendruomeniniu savanorystės pagrindu sukurti programavimo pradmenų mokymo klubai 7-17 m. vaikams ir jaunimui. CoderDojo klubai skatina vaikus ir jaunimą mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį. Pasitelkęs šioje knygoje "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" esančią informaciją išmoksi kurti svetaines naudodamas HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbas. Taip pat kartu su draugais galėsi sukurti savo CoderDojo Nano svetainę.

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • Formatas: 20x25, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090500378

Parašykite atsiliepimą apie "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" perkama kartu