0

CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x25, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9786090500378

Šiuo metu neparduodama

Knygos "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" aprašymas
"CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" - knyga visiems norintiems išmokti programuoti.

CoderDojo - bendruomeniniu savanorystės pagrindu sukurti programavimo pradmenų mokymo klubai 7-17 m. vaikams ir jaunimui. CoderDojo klubai skatina vaikus ir jaunimą mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį. Pasitelkęs šioje knygoje "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" esančią informaciją išmoksi kurti svetaines naudodamas HTML, CSS ir JavaScript programavimo kalbas. Taip pat kartu su draugais galėsi sukurti savo CoderDojo Nano svetainę.

Parašykite atsiliepimą apie "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "CoderDojo. Mokykis programuoti. Sukurk savo svetainę" perkama kartu