0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Coliukė

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.37 SoldOut

Knygos "Coliukė" aprašymas

Iliustravo dailininkas Kęstutis Kasparavičius - "Mažojo Nobelio" - Anderseno medalio nominantas.
IBBY Lietuvos skyriaus komisija pripažino šią knygą gražiausia 2005 metų knyga vaikams. Daugeliui pažįstamas „Coliukės“ tekstas susilieja su subtiliais, sakytum, gyvais Kęstučio Kasparavičiaus piešiniais, todėl „Coliukės“ istoriją šįkart pajusite vos atsivertę pirmuosius knygelės puslapius. „Coliukė“ - tai nuotykių, susitikimų, išbandymų pasaka. Po nuotykių, įvykių skraiste randame jautrumą, užuojautą, ištvermę, pakantą kitokiam. Coliukė – viena iš nuostabiausių mažųjų fantastinių būtybių. Likimo verčiama patirti baimę, patyčias, sielvartą, ji nepraranda šviesos ir grožio ilgesio, pagaliau patenka į savąjį pasaulį, kuriame sutinka gėlių angelą, karalaitį...Parašykite atsiliepimą apie "Coliukė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Coliukė", kurį parašė Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Siūlome ne tik išsamų "Coliukė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Coliukė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Coliukė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Coliukė" perkama kartu