0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 11.10 € (75%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą" aprašymas

Debora MacKenzie – žurnalistė, jau apie tris dešimtmečius rašanti apie įvairias ligas ir jų protrūkius. COVID-19 krizės metu autorė nuolat rašė apie šį protrūkį ir buvo viena pirmųjų žurnalisčių numačiusių galimą pandemiją. „COVID-19: pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą“ – susisteminta ir naujausia informacija apie neišmoktas pamokas, apie ligą, dėl kurios buvome įspėti ir tikrai turėjome laiko pasiruošti.

Per paskutinius kelis dešimtmečius pasaulis matė daugybę epidemijų ir pandemijų. Gripas, SARS, MERS, EBOLA – kiekvienas virusas atnešė savo pamokas, kurias, regis, žmonija turėjo išmokti. Tačiau pirmą kartą istorijoje pasaulį visiškai sustabdęs COVID-19 virusas įrodo, kad nesugebėjome panaudoti sukauptų žinių ir nepaisėme ankstesnės patirties - neužkirtome kelio pandemijai. O tai buvo įmanoma.

Autoritetingoje knygoje „COVID-19: pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą“ mokslo žurnalistė Debora MacKenzie dalinasi išsamiu pasakojimu, kaip ir kodėl nutiko ši krizė. Ji kalba apie ankstesnius virusus, kurie turėjo mus paruošti, bet to nepadarė. Ji aptaria, kokius gyvybiškai svarbius signalus ignoravo visuomenės apsaugos specialistai ir politikai. Deja, per vėlai. Liga išplito po pasaulį. Tad ką gi mes turime padaryti, kad išvengtume būsimų pandemijų?

Šiandien yra teigiama, kad COVID-19 ligos kaltininkai yra šikšnosparniai. Autorė knygoje taip pat liečia šią temą. Ji išsklaido populiariausius mitus ir atsako į daugelį paprastiems žmonėms kylančių klausimų. Vienas jų - ar sunaikinus visus pasaulio šikšnosparnius išvengtume korona virusų plitimo? O net jei ir taip, kokios pasekmės lauktų sunaikinus tokią didžiulę gyvūnų populiaciją.

Debora MacKenzie knygoje vengia sudėtingos kalbos, tačiau neišsisukinėja nuo sudėtingų temų. Aktuali ir pati naujausia informacija (autorė knygą baigė rašyti 2020-tų metų balandį) susisteminta ir išdėstyta patraukliai bei aiškiai. Rašytoja konkrečiais pavyzdžiais parodo, kur buvo suklysta ir ką buvo galima daryti kitaip, kad išvengtume ligos išplitimo po pasaulį. Taip pat autorė supažindina skaitytojus su bendra teorija apie tai, kaip vystosi ir plinta virusai.

Debora Mackenzie yra mokslo srities žurnalistė, jau daugybę metų rašanti apie įvairias ligas. Jos tekstai pasirodo „New Scientist“, „Daily Mail“, „MIT Technology Review“, „Cambridge News“, „Real Clear Science“, „Technocracy News“, weeklyreviewer.com ir kituose leidiniuose. Autorės darbai ne kartą buvo nominuoti įvairiems žurnalistų apdovanojimams.

Iš anglų kalbos vertė gyd. genetikė dr. Birutė TumienėParašykite atsiliepimą apie "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Debora MacKenzie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Debora MacKenzie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "COVID-19. Pandemija, kuri niekuomet neturėjo prasidėti, ir kaip sustabdyti kitą" perkama kartu