0

Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 6,89 €*
Sutaupote: 2.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094500190

2021-01-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" aprašymas

Ši nedidelė knygelė "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos", kurioje meditatyviai komentuojamas tradicinis krikščionių Tikėjimo išpažinimas, lotyniškai vadinamas pirmuoju maldos žodžiu – Credo, – glaustai atspindi von Balthasaro pažiūras į krikščionybę, jo antropologinę viziją ir puikiai perteikia jo savitą mąstymo ir rašymo stilių. Tūkstantmetis Išpažinimo tekstas čia įrašomas į XX a. patirtį – kartais labai drąsiai ir net kontroversiškai.

Hansas Ursas von Balthasaras yra viena didžiausių vokiškai rašiusių XX a. intelektualinių figūrų. Jo akiratis siekė nuo Herakleito ir Platono iki Nietzsches ir Heideggerio. Būdamas pirmiausia filosofas ir teologas, jis savo mąstymo plėtotei telkėsi dailę, muziką, poeziją.

Iš vokiešių kalbos vertė Giedrė Sodeikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos, kurią skaitytojams dovanoja Hans Urs von Balthasar. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hans Urs von Balthasar su knyga Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hans Urs von Balthasar. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" perkama kartu