Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" aprašymas

Ši nedidelė knygelė "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos", kurioje meditatyviai komentuojamas tradicinis krikščionių Tikėjimo išpažinimas, lotyniškai vadinamas pirmuoju maldos žodžiu – Credo, – glaustai atspindi von Balthasaro pažiūras į krikščionybę, jo antropologinę viziją ir puikiai perteikia jo savitą mąstymo ir rašymo stilių. Tūkstantmetis Išpažinimo tekstas čia įrašomas į XX a. patirtį – kartais labai drąsiai ir net kontroversiškai.

Hansas Ursas von Balthasaras yra viena didžiausių vokiškai rašiusių XX a. intelektualinių figūrų. Jo akiratis siekė nuo Herakleito ir Platono iki Nietzsches ir Heideggerio. Būdamas pirmiausia filosofas ir teologas, jis savo mąstymo plėtotei telkėsi dailę, muziką, poeziją.

Iš vokiešių kalbos vertė Giedrė Sodeikienė


  • Autorius: Hans Urs von Balthasar
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094500190

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Krikščionybė

Hans Urs von Balthasar pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hans Urs von Balthasar tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Credo. Apaštalų tikėjimo išpažinimo meditacijos" perkama kartu