0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus" aprašymas

Šios knygos tikslas - pateikti aiškius atsakymus į dažniausius specialistų užduodamus klausimus apie diabetą. Pateikta informacija pagrįsta ne tik paskelbtais įrodymais, bet ir praktiniais patarimais dėl dažniausių gydymo problemų, kai tikslių duomenų trūksta.Parašykite atsiliepimą apie "Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus, kurią skaitytojams dovanoja Paul L. Drury, Wendy Gatling. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paul L. Drury, Wendy Gatling su knyga Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paul L. Drury, Wendy Gatling. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Cukrinis diabetas. Atsakymai į Jūsų klausimus" perkama kartu