0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dabartinės anglų kalbos žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 34.46 SoldOut

Knygos "Dabartinės anglų kalbos žodynas" aprašymas

Žodynas studentams ir mokytojams, mokslininkams ir vertėjams,- visiems, kurie domisi dabartine anglų kalba. Jame yra apie 70 000 anglų kalbos žodžių ir posakių.Nauji žodžiai ir naujos reikšmės, paplitę anglų kalboje XX a. antroje pusėje. Daug dabartinės šnekamosios kalbos ir slengo žodžių.

  • Autorius: Bronislovas Piesarskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 780
  • Formatas: 18x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-02-965-1

Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės anglų kalbos žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Bronislovas Piesarskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dabartinės anglų kalbos žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dabartinės anglų kalbos žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dabartinės anglų kalbos žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dabartinės anglų kalbos žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronislovas Piesarskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dabartinės anglų kalbos žodynas" perkama kartu