TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.39 SoldOut

Knygos "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai" aprašymas

Knygoje nagrinėjama dabartinės lietuvių kalbos vartosena ir joje funkcionuojantys variantiški kalbos reiškiniai. Atskleidžiami svarbiausi pastarųjų kelių dešimtmečių vartosenos pokyčiai, atspindintys kai kuriuos visuomenėje vykstančius procesus.
Taip pat aptariamos variantiškumo ir vartosenos varianto sąvokos, apžvelgiami variantų struktūriniai ir funkciniai požymiai.
Remiamasi Dabartinės vartosenos kartotekos pavyzdžiais, sukauptais daugiausia iš rašytinės žiniasklaidos ir interneto šaltinių, taip pat kitų viešosios kalbos vartojimo sričių.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai", Rita Miliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rita Miliūnaitė su knyga "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rita Miliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai" perkama kartu