0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)

Sudarė:

Stasys Keinys

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 41,99 €
Kaina knygyne: 44,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-09 Monika

Geras dalykas studijuojantiems lietuvių kalbą, lingivstiką, semantiką. Naudingas.

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)


2021-05-31 41.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)" aprašymas

Naujausias, aštuntas, „Dabartinės lietuvių kalbos žodyno“ leidimas.

„Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ yra svarbiausias mūsų kalbos žodžių norminamasis ir teikiamasis leidinys. Šis žodynas yra naudingas ir reikalingas visiems bendrinės kalbos vartotojams, taip pat mokytojams, moksleiviams ir abiturientams. Žodynas rengtas kaip kalbos patarėjas visiems pasaulio lietuviams ir tiems kitataučiams, kurie lietuviškai yra išmokę ar dar tik mokosi.

Išskirtiniai aštunto „Dabartinės lietuvių kalbos žodyno“ leidimo bruožai yra šie:

priedas papildytas 200 naujų žodžių iš rengiamo „Bendrinės lietuvių kalbos žodyno“;
grąžinti kai kurie anksčiau nenorminiais laikyti žodžiai, kuriuos Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) pripažino vartotinais bendrinėje kalboje;
pagal VLKK nutarimus sutvarkyta žodžių rašyba ir kirčiavimas;
atnaujintas nuorodinis žodžių aiškinimas;
grąžinti kai kurie žodžiai, kurių septintame žodyno leidime atsisakyta dėl spausdintinio leidinio apimties ribojimo.

Aštunto „Dabartinės lietuvių kalbos žodyno“ leidimo tekstą tvarkė Lietuvių kalbos instituto Bendrinės kalbos tyrimų centre sudaryta grupė – Anželika Gaidienė, Danutė Liutkevičienė, Rita Miliūnaitė, Daiva Murmulaitytė, Vilija Sakalauskienė ir Rasuolė Vladarskienė. Žodyno naujų žodžių priedą sudarė Danutė Liutkevičienė.

„Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ yra universalus – jame atspindimos visos bendrinės kalbos vartojimo sritys, visos vartojamosios jos atmainos, taip pat jame pateikta vartotojams būtina informacija apie teikiamų, norminių žodžių rašybą, kirčiavimą, kaitymą, paaiškintos būdingos žodžių reikšmės, vartosenos pavyzdžiais parodytas žodžių junglumas, įdėtas nemažas pluoštas vaizdingų pasakymų, frazeologizmų, taip pat sudėtinių įvairių sričių terminų.

„Dabartinės lietuvių kalbos žodyno“ teikiniai daug metų yra bendrinės kalbos pavyzdys – jų mokoma mokyklose, jais remiamasi kituose žodynuose, knygų ir kitų spausdinamų tekstų leidyboje, bažnyčiose, visame viešajame tautos ir valstybės gyvenime.2021-04-09

Geras dalykas studijuojantiems lietuvių kalbą, lingivstiką, semantiką. Naudingas.

2021-01-29

2017-03-01

IMKIT MANE IR SKAITYKIT! :)

Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos žodynai

Stasys Keinys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Keinys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (8-as pataisytas ir papildytas leidimas)" perkama kartu