⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 31,19 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-29 Gedas

as


2022-11-30 31.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)" aprašymas

Tai elektroniniu pavidalu (įrašytas į CD) pateiktas „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas, VI leidimas.


"Dabartinės lietuvių kalbos žodynas" - tai svarbiausias universalus norminamasis dabartinės bendrinės lietuvių kalbos žodžių veikalas. Jame pateiktas didelis pluoštas bendrinės kalbos žodžių, šiek tiek įdėta plačiau vartojamų šnekamosios kalbos, tarmių, taip pat ankstesnės ir šiuolaikinės grožinės literatūros, ypač klasikų raštų, žodžių, naudojamų įvairiems funkciniams kalbos stiliams atspindėti, neretai tinkamų ir tam tikroms naujoms sąvokoms reikšti.



Kiti taip pat domėjosi


2021-01-29

as

Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD)" perkama kartu