0
Dailės terapija: teorija ir praktika
12.29 InStock

Dailės terapija: teorija ir praktika

Internetu: 12,29 €
Knygyne: 12,86 €*
Sutaupote: 0.57 € (5%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Dailės terapija: teorija ir praktika

  • Leidėjas: Žmogaus psichologijos studija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9789955998754

12.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Knygos "Dailės terapija: teorija ir praktika" autorė Liudmila Lebedeva - Uljanovo valstybinio pedagoginio universiteto profesorė, pedagoginio fakulteto dekanė, knygos “ART – terapijos praktika” autorė.

"Knygos autorė – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė. Dirbdama mokslinį darbą, Liudmila Lebedeva daug laiko skiria ir praktinei veiklai: kuria ir modifikuoja naujus metodus, taiko dailės terapiją dirbdama su įvairiomis klientų grupėmis. Autorė daug keliauja, tad jos dailės terapijos seminarai žinomi ne tik Rusijoje, bet ir Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Šie seminarai, kaip ir knygoje pateikiami užsiėmimų aprašymai, pasižymi gilia pagarba kiekvienam žmogui, jo patyrimui, neišsenkančiu tikėjimu jo paties jėgomis ir gebėjimais.
Aušra Pundzevičienė
Knygos vertėja, psichologė

Dailės terapija Lietuvoje – gana nauja, teoriškai bei praktiškai tik bręstanti terapijos rūšis, todėl ši knyga ypač laukiama ir gali būti naudinga tiek besidominčiam, pradedančiam, tiek dailės terapijos metodus jau praktiškai taikančiam specialistui: psichologui, pedagogui, socialiniam darbuotojui.
Autorė išsamiai pristato pagrindinius teorinius dailės terapijos aspektus, nemažai dėmesio skiria įvairiems teminiams užsiėmimams, terapiniams žaidimams. Dauguma aprašomų metodų – pačios autorės sukurti arba modifikuoti, pateikiami su išsamiais paaiškinimais ir iliustracijomis. Išskirtinis pristatomų metodų bruožas – kiekvieną terapinį užsiėmimą užbaigti transformuojant dailės kūrinį, surandant ir akcentuojant teigiamus dalykus, vidinius asmenybės resursus.

Aušra Šūmakarienė
Vaikų psichologė, dailės terapijos specialistė,
Kūrybos terapijos namų steigėja ir vadovė

Iš rusų kalbos vertė Aušra Pundzevičienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu