⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-06 Rita Tūtlytė

Viena geriausių knygų apie pokario partizanų kovas, Surinkta gausi dokumentinė medžiaga iš archyvų, žmonių pasakojimai. Labai tinkamai suskirstyta į skyrius pagal rinktines. Įdomiai pasakojama jų istorija.


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 8.99 SoldOut

Knygos "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" aprašymas

Broniaus Kašelionio knyga "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" skirta Dzūkijos partizanų kovai su okupantais.


Daugiausia dėmesio knygoje skiriama Dainavos krašte (Alytaus, Lazdijų, Varėnos rajonai bei šalia esančios Marijampolės, Prienų, Trakų ir Šalčininkų rajonų dalys) vykusioms partizanų kovoms. Autorius labai tiksliai įvardija žuvusių ir suimtų kovotojų vardus, mūšių, susišaudymų ar kitokių partizanų bei sovietinių okupantų vykdytų akcijų vietas.


"Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" - tai unikalus dokumentų rinkinys, kuriame ne tik pasakojama apie pokario partizanų kovas, bet ir atskleidžiamas žmogiškasis partizaninės kovos veidas - nuo kilnaus pasiaukojimo ir neišpasakytos drąsos iki bjaurių išdavysčių ir baisių mirčių.Kiti taip pat domėjosi


2022-04-06

Viena geriausių knygų apie pokario partizanų kovas, Surinkta gausi dokumentinė medžiaga iš archyvų, žmonių pasakojimai. Labai tinkamai suskirstyta į skyrius pagal rinktines. Įdomiai pasakojama jų istorija.

2018-11-09

Labai patiko, gera knyga.
Ačiū Jums

Parašykite atsiliepimą apie "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Bronius Kašelionis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronius Kašelionis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dainavos krašto partizanai. Dokumentai ir prisiminimai" perkama kartu