0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes

Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.30 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes


2021-06-30 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes" aprašymas

Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (g. 1962) – lenkų poetas, publicistas. Liublino M. Skłodowskos-Curie universitete baigė lenkų kalbos ir literatūros studijas, gyvena Varšuvoje. Vienuolikos poezijos rinkinių ir vieno straipsnių rinkinio autorius. Du jo eilėraščių rinkiniai apdovanoti prestižine Gdynės literatūros premija – „Lenkijos šeimų istorija“ (Dzieje rodzin polskich, 2006) ir „Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes“ (Piosenka o zależnościach i uzależnieniach, 2009), pastarasis – ir „Nikės“ literatūros premija.

Poezijai būdingas savitas santykis su tradicija (ypač metafizine baroko poezija), meistriška forma pateikiami drastiški motyvai – ligos, mirties, seksualumo, kasdienio gyvenimo, virtuoziškai žaidžiama žodžių semantika. Eilėraščiai jungiami į ciklus, numeruojami, keliuose eilėraščiuose iš eilės kartojami tie patys motyvai ir net ištisos eilutės. Garsėja itin savitu viešu eilėraščių skaitymu.

Verstinės poezijos serija „Bazilisko ambasada“, Nr. 5.


  • Autorius: Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286021

Parašykite atsiliepimą apie "Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes, kurią skaitytojams dovanoja Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki su knyga Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes" perkama kartu