0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams

7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams


2021-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams" aprašymas

Kai pernykštis lietus varė į neviltį žemdirbius, mane jis privertė prisėst prie jau dainuojamų dukros Rimantos dainelių ir užrašyti jas natomis. Prieš 10 metų atsisveikinau su mokykla, kurioje dirbant, gimė dainelių vaikams. Jie patys pasirinkdavo eilėraščius. Keletą tekstų pabandžiau parašyti ir aš... Taigi daineles vaikams taip pat priglaudė šis leidinukas.
Lietus... Kai gamta nevilioja, paskaitai kieno nors eilių ir netyčia – o gal tyčia – gimsta dainelė. Taip ir vėl susikaupė leidinuko besiprašanti kolekcija.
Pavartykit. Jeigu patiks – dainuokit. Mes su Rimanta būsim laimingi!Parašykite atsiliepimą apie "Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Rimanta Poderytė, Remigijus Poderis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimanta Poderytė, Remigijus Poderis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dainomis lijo. Dainos kapeloms, ansambliams ir dainelės vaikams" perkama kartu