⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dainos vaikams balsui ir fortepijonui

Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui" aprašymas

Žodžiai ir natos su akompanimentu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Vytautas Barkauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Barkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dainos vaikams balsui ir fortepijonui" perkama kartu