⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dainuojame saulutei

Kaina: 6,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dainuojame saulutei" aprašymas

Dainelių knygelė „Dainuojame saulutei" - tai jau dešimtas mano autorinių kūrinėlių leidinukas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymui. Džiugu, kad visos šios knygelės yra iliustruotos mano kolegės Gintarės Kybartaitės-Vaitekūnienės, kuriai talkino jos vyras Jonas Vaitekūnas.

Dėkoju natografui Aloyzui Tubučiui, recenzentui kompozitoriui Vaidotui Juozui Lygutui, dizainerei Vigitai Juodvalkienei, leidyklos „Litera" darbuotojams.

Malonu, kad knygelės „Dainuojame saulutei" gimimas sutampa su Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" 50-uoju gimtadieniu. Sveikinimo žodžiai šia gražia proga tegu skrieja į mūsų ugdymo įstaigą nuo kolegių Gražinos Pamparienės ir Gintarės Kybartaitės-Vaitekūnienės...

Gražina Pamparienė, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" muzikos mokytoja metodininkė


  • Autorius: Gražina Pamparienė
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790706172118

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dainuojame saulutei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Gražina Pamparienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dainuojame saulutei", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dainuojame saulutei" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dainuojame saulutei" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dainuojame saulutei"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Pamparienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dainuojame saulutei" perkama kartu