-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.49 SoldOut

Knygos „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“ aprašymas

"Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga" - tai pirmasis populiarių lietuviškų dainų su natomis rinkinys.


"Šis leidinys - tai pirmoji knyga iš numatomų išleisti trijų dainų knygų rinkinio. Mūsų tauta ir džiugią, ir sunkią valandą visuomet dainuodavo. Daina lydėjo žmogų nuo pat gimimo, visą gyvenimą. Daug kas prisimename, kaip mūsų mamos, seserys turėjo pilnus sąsiuvinius prirašytų dainų žodžių. Deja, daugelis anksčiau skambėjusių dainų dabar yra užmirštos. Todėl sudarytojas stengėsi priminti mūsų senelių, tėvų dainas, jų gražias melodijas, žodžius ir paskatinti jas vėl dainuoti.

Į rinkinį sudėtos ir liaudies, ir originalios dainos. Pirmoji knyga suskirstyta į 5 dalis, kuriose skirtingos tematikos dainos. Leidėjai nepretendavo į nuoseklų metodinį dainų išdėstymą, o parinko populiarias, melodingas dainas, kurios, jų manymu, yra mėgiamos ir dabar. Dainos, neįėjusios į šį rinkinį, pasirodys kitose dainyno knygose.

Gerbiamieji skaitytojai, mums būtų malonu sužinoti Jūsų nuomonę, ir jeigu turėtumėte pasiūlymų, pageidavimų arba dainų su natomis, prašome siųsti leidyklos adresu.

O dabar prisiminkime gražias dainas ir užtraukime jas visu balsu."


Kompozitorius A. Bražinskas  • Autorius: Eduardas Kasperavičius
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 1994
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • Formatas: 11x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 998650023

Parašykite atsiliepimą apie „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“, Eduardas Kasperavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eduardas Kasperavičius su knyga „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Kasperavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Dainuokim dainuokim dainuokim. I knyga“ perkama kartu