0

Pirkėjų atsiliepimai

Daktaras Miegas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-15 Neringa

Puikus autorius, ši knyga buvo nebloga, bet kitos skaitytos buvo man daug geresnės.


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 12.99 SoldOut

Knygos "Daktaras Miegas" aprašymas

„Daktaras Miegas“ – bestseleriu tapusio Stiveno Kingo (Stephen King) siaubo romano „Švytėjimas“ tęsinys. Šioje knygoje vėl sutiksime Denį Toransą – svarbų pirmosios dalies veikėją, kuris tuo metu buvo berniukas, o dabar – vidutinio amžiaus vyras.

JAV greitkeliais klajoja gauja, save vadinanti grynuoliais. Jie atrodo nepavojingi, dažniausiai senyvi, kemperiuose gyvenantys klajokliai. Tačiau, kaip žino Denis Toransas, o netrukus sužino ir dvylikametė Abra Stoun, grynuoliai yra nemirtingi ir gyvenantys iš to, ką pagamina švytėjimu pasižymintys vaikai tada, kai juos lėtai, žiauriai ir mirtinai nukankina. Tokiu vaiku buvo Denis, o šiandien yra Abra.

Persekiojamas viešbučio „Panorama“, kuriame praleido vienus siaubingus vaikystės metus, vaiduoklių, Denas jau dešimtmečius blaškosi, desperatiškai siekdamas atsikratyti moralinio savo paveldo ir pamiršti praeitį.

Galiausiai jis apsigyvena Naujojo Hempšyro miestelyje, kur jį palaiko anoniminių alkoholikų bendruomenė, ir įsidarbina vietiniuose slaugos namuose. Čia jo likusi „švytinti“ galia suteikia paskutinę paguodą mirštantiesiems. Padedamas įžvalgaus katino, jis tampa „daktaru Miegu“.

Netrukus Denas susitinka mergaitę Abrą ir būtent jos dovana, ryškiausias kada nors matytas švytėjimas, vėl prižadina užslėptus demonus ir paskatina stoti į kovą su grynuoliais bei kovoti dėl mergaitės sielos ir gyvybės.

„Daktaras Miegas“ – epinis gėrio ir blogio karas, kruvina, šlovinga istorija, kuri sujaudins milijonus ištikimų „Švytėjimo“ ir Stiveno Kingo gerbėjų.

Stivenas Kingas (angl. Stephen King) – JAV autorius, kurio visos knygos tampa bestseleriais bei pelno įvairių apdovanojimų. Daug šio siaubo žanro meistro kūrinių buvo ekranizuoti ir virto tiek sėkmingais filmais, tiek įtraukiančiais, siužetu ir įtampa stebinančiais serialais. „Švytėjimas“ sulaukė milžiniško pasisekimo, o jo tęsinį „Daktaras Miegas“ skaitytojai savo atsiliepimuose vadina dar baugesniu kūriniu.

Sudomino trumpas knygos aprašymas? Kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau Stiveno Kingo knygų, o pasinaudoję akcijomis, išpardavimais ir kitais gerų kainų pasiūlymais apsipirksite pigiau. Rinkdamiesi skaitinius atsižvelkite į rekomendacijas, taip pat atkreipkite dėmesį į puslapių skaičių, santraukas, aprašymus, pavartykite virtualias ištraukas. Visa ši informacija padės išsirinkti įdomią ir dėmesio vertą knygą.


  • Pavadinimas originalo kalba: Doctor Sleep
  • Autorius: Stivenas Kingas (Stephen King)
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090120095
  • Vertėjas: Valdas Petrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-15

Puikus autorius, ši knyga buvo nebloga, bet kitos skaitytos buvo man daug geresnės.

2021-09-21

Tobula! Ir už pirmą dalį geresnė! Imkit siaubukų fanai, nepasigailėsit!

2021-09-21

Jau švytėjimas sapnavosi , o ši visai baisi, ech, neturiu stiprių nervų tokioms knygoms.. Bet tas rašymo stilius tiesiog užburia!

2021-09-19

Kaip ir vios knygos, puiki!!

2021-09-15

Labai laukiu šios knygos. Trūksta į kolekciją. Skaitęs seniau, iš bibliotekos, bet noriu turėti ir savo . praneškite prašau, kada bus.

2021-09-14

Kaip ir kiekviena Kingo knyga yra puiki, įtraukianti ir norisi skaityti iki galo. Rašytojas tikrai didelio talento žmogus pagarba jam.

2021-09-13

Stephen King, yra fantastinių romanų karalius. čia neabejotinai. Dar vienas puikus kūrinys į kolekciją.

2021-09-10

 Nuostabi knyga, nors pradžiai gan skeptiškai vertinau, bet pradėjus skaityti visos abejonės iškart atsitraukia.

2021-09-05

Man buvo baisu ir sunku skaityti, gal ne visai mano charakteriui siaubekų žanras, bet, kad turinys labai kokybiškas ir vaizdingas, negaliu nesutikti.

2021-09-05

Kai skaičiau šią knygą Daktaras Miegas vis mane apleisdavo, geram kūriniui išties sunku atsispirti.

2021-08-31

Kingas mano naujas atradimas. Kažkaip anksčiau vengiau skaityti, per daug baisu man būdavo, bet dabar visai užkabino tokio tipo istorijos. Ir kiek jis jų prikūręs. Man gyvenimo neužteks :D

2021-08-31

Šedevras. Prikausto nuo pirmo iki paskutinio sakinio. Tiesa, vietomis net labai baugu skaityti, bet smalsumas nugali ir tęsi toliau.

2021-07-28

Labai patinka KIngas. skaitau visas lietuviškai išleistas jo knygas , kaip išprotėjus. super.

2021-07-25

Keista mintis toptelėjo skaitant, jog Kingas turėjo įkvėpti "stranger things" kūrėjus. O kas apie knygą, tai kaip ir visos Kingo knygos. Karališkos :)

2021-07-12

Nuostabus „The Shinning“ tęsinys ir mano kol kas mėgstamiausias Stepheno Kingo romanas. Tai tobula knyga: personažai, istorija ... viskas, puiku.

2021-07-01


Jei tai Kingas, tai tikros kokybės ženklas ir įrodymas, kad bus tikrai įdomu. Didelė įtampa, smalsumas ir visiška nežinia, kas bus toliau. Puiki knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Daktaras Miegas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Siaubo knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Daktaras Miegas", Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Daktaras Miegas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Daktaras Miegas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Daktaras Miegas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Daktaras Miegas" perkama kartu