0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 8.5 SoldOut

Knygos "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga" aprašymas

"Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga" - trečioji knygų serijos apie daktarą Proktorą knyga.
Knygų serija apie daktarą Proktorą išleista daugiau nei 22 šalyse.

Kol nieko nežinote, neturite dėl ko ir nerimauti. Jūs turbūt nesate girdėję apie dingstančias iš skalbyklių kojines, smauglius kanalizacijoje, apie tikrų tikriausius varliažmogius, keistus pavianus ir kitus gyvūnus, kurių geriau nebūtų. Pasaulis artėja prie pabaigos – jam gresia užkariavimas iš kosmoso.
Jeigu išdrįsite skaityti apie artėjančią pasaulio pabaigą, dar sužinosite apie septynkojo voro siurbiko ir mūsų draugų – Biulės, Lizos ir daktaro Proktoro nuotykius. Greičiausiai.

„Knyga verčia ir juoktis, ir mąstyti... Mažųjų skaitytojų ir suaugusiųjų džiaugsmui, J. Nesbø rašo nepaprastai linksmai.“
Stian Bromark, Dagsavisen

Knygų „Daktaras Proktoras ir laiko vonia“ bei „Daktaras Proktoras ir pirstukonautai“ autorius Jo Nesbø (Jo Nesbė) – vienas geriausių šių laikų detektyvų ir kriminalinių romanų rašytojų, jau pelnęs keletą premijų ir apdovanojimų.

Tai jau trečioji nuotaikinga, šmaikščiai iliustruota „Daktaro Proktoro“ serijos knygelė vaikams apie mums pažįstamos šauniosios trijulės – nenuspėjamo Biulės, rimtuolės Lizos ir išradingojo daktaro Proktoro nuotykius vykdant svarbią misiją – gelbstint pasaulį nuo pabaigos.
Smagus pasakojimas lyginamas su Roaldo Dahlo (Roaldo Dalio) knygomis: „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Matilda“, „Raganos“.

Iš norvegų k. vertė Alvyda Gaivenienė

  • Autorius: Jo Nesbo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090114292

Parašykite atsiliepimą apie "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga", kurį pristato Jo Nesbo. Siūlome ne tik išsamų "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jo Nesbo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Daktaras Proktoras ir galbūt pasaulio pabaiga" perkama kartu