⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daktaro Dolitlio kelionės

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Viktoras

Tai bent knyga, ne veltui pripažinta klasika


2022-12-31 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Daktaro Dolitlio kelionės" aprašymas

Pirmojo pasaulinio karo metu tarnaudamas britų armijoje Hugh Lofting rašė laiškus savo vaikams ir juose pasakojo apie daktaro Dolitlio nuotykius. Vėliau šis charizmatiškas išgalvotas veikėjas apsigyveno dvylikoje knygų. Pirmoji – „Daktaras Dolitlis“, o pamilto herojaus žygiai tęsiasi antroje dalyje „Daktaro Dolitlio kelionės“.

Daktaras Dolitlis yra vienas labiausiai apgalvotų personažų vaikiškoje literatūroje. Jo gebėjimas kalbėtis su gyvūnais, gerumas, dėmesys aplinkai, meilė įvairiems žvėrims ir gamtai, noras taikiai sugyventi ir rūpestis kiekvienu skriaudžiamuoju, daro Dolitlį mylimu ir įsimintinu veikėju, kuris jaunuosius skaitytojus skatina mylėti ir tausoti aplinką.

Knygoje „Daktaro Dolitlio kelionės“ laukia kelionė net į kitą žemyną, o personažams teks įveikti ne vieną pavojų. Istorija prasideda, kai Jonas Dolitlis į darbą priima naują asistentą Tomį, kuris pirmu asmeniu ir pasakoja apie visus patirtus įspūdingus nuotykius. Knygoje vėl susitiksite su kalbančia papūga Polinezija, Bumba, Jipu, Čiči ir kitais nuostabiais veikėjais iš pirmos knygos.

Tomis pirmą kartą susipažįsta su Dolitliu, kai atveža šiam sužeistą voverę. Jie netrunka susidraugauti, o berniukas greitai išmoksta bendrauti su gyvūnais. Netikėtas daktaro kolegos dingimas pradeda virtinę nuotykių. Berniukas netikėtai apsižiūri, kad kartu su gyvūnų daktaru išsiruošė į pavojingą kelionę Pietų Afrikoje, kad surastų Ilgąją Strėlę ir susipažintų su garsiausiu pasaulyje gamtininku.

Laivo sudužimas, susidūrimas su egzotiniais gyvūnais, netikėti siužeto vingiai ir paslaptys – tiek ir dar daugiau laukia Hugh Lofting knygos „Daktaro Dolitlio kelionės“ skaitytojų.

Hugh Lofting (1886-1947) – anglų rašytojas išgarsėjęs vaikiškomis knygomis apie daktarą Dolitlį. Šis personažas sutinkamas ne tik literatūroje, bet ir meniniuose ir animaciniuose filmuose. Istorijų veiksmas vyksta karalienės Viktorijos laikų Anglijoje. Rašytojas sukūrė ir daugiau vaikiško žanro istorijų, tačiau tokio populiarumo kaip Dolitlis jos nesulaukė.

„Daktaro Dolitlio kelionės“ – knyga visai šeimai, tad rekomenduojame ją įsigyti internetu. Rinktis leidinius paprasta, nes online knygyne rasite santraukas su trumpais aprašymais, kuriuose įtrauktas puslapių skaičius, įkelta ištraukų ir kitų naudingų detalių. Visada verta patikrinti ir ką apie knygą kalba atsiliepimuose ir apžvalgose. Išsirinkote? Užsukite dar ir į akcijų bei išpardavimų skiltį, nes čia laukia daug geros literatūros, kuri kainuoja pigiau!


  • Autorius: Hugh Lofting
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417399
  • Vertėjas: Danguolė Žalytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-07

Tai bent knyga, ne veltui pripažinta klasika

2021-05-05

Tai šlovingas, senamadiškas nuotykis su egzotiškomis vietomis, gyvūnais sąjungininkais, laivų nuolaužomis, Indijos karais ir net milžiniška jūros sraige! Tačiau visų svarbiausias yra mūsų mėgstamas herojus Daktaras Dolitlis - vienas iš labiausiai ir nuoširdžiausiai apgalvotų personažų literatūroje, kuris gali kalbėtis su gyvūnais!

Parašykite atsiliepimą apie "Daktaro Dolitlio kelionės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Daktaro Dolitlio kelionės", kurį pristato Hugh Lofting. Siūlome ne tik išsamų "Daktaro Dolitlio kelionės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hugh Lofting. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Daktaro Dolitlio kelionės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Daktaro Dolitlio kelionės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Daktaro Dolitlio kelionės" perkama kartu