0

Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • ISBN ar kodas: 9789955228721

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" aprašymas

Ši knygelė "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" padės smagiai ir lengvai mokytis dalybos. Jūs taip įsitrauksite į žaidimą, kad nė nepajusite, kaip įgusite dalyti.


Pradėsite nuo visai paprastų uždavinių ir baigsite dalyba iš 10. Įgiję gudragalvių kvalifikaciją, galėsite pasigalynėti ir su didesniais skaičiais, pamėginti dalyti kampu ir su liekana. O „stebuklingasis“ rašiklis leis tą pakartoti ne vieną kartą, nes jo gale esančia kempinėle viską galima nutrinti ir rašyti iš naujo.


Nepamirškite įvertinti, kaip jums sekėsi: kiekvienos temos pabaigoje apibrėžkite tinkamą, jūsų manymu, veiduką.

Linkime gerų įspūdžių!

Parašykite atsiliepimą apie "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dalyba pradinukams. Nutrynęs vėl rašyk! (su flomasteriu)" perkama kartu