0
Dalykinės išvaizdos vadovas
17.09 OutOfStock

Dalykinės išvaizdos vadovas

5.0
(1 įvertinimai)
Turime sandėlyje
2013-10-07 Levita

Rekomenduoju knygą tiems, kurie visada nori jausti patogiai ir užtikrintai.

Informacija

Dalykinės išvaizdos vadovas

  • Leidėjas: AJ Image Group
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 402
  • ISBN ar kodas: 9789955903000

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga su autorės autografu.

Kasdienė apranga darbe turi būti apibūdinama aiškiai ir suprantamai. Apranga turi atitikti Jūsų organizacijos siekius, tikslus ir verslo šaką, vadovavimo lygį, statusą ir geografinį regioną. Neįmanoma nebendrauti net tada, kai nepasakote nė žodžio. Tai, ką dėvite, perteikia skirtingą informaciją apie jus.


Ši knyga skirta lyderiams, vadovams, įvairių sričių administracijos darbuotojams ir visiems, kopiantiems karjeros laiptais, tai pat tiems, kurie domisi stiliumi ir nori palikti gerą įspūdį. Knygoje aptariami vyrų ir moterų dalykinės išvaizdos aspektai: pirmas įspūdis, laikysena, mimika, savigarba, spalvos ir formos, drabužių siluetai, aprangos kodai ir tai, kaip pasirinkti aksesuarus ir pasirengti dalykinėms kelionėms. Knygoje rasite atsakymus į klausimus, kaip atrodyti profesionaliai, patogiai jaustis ir palikti įspūdį. Kasdiene dalykine apranga ir profesionalia išvaizda galėsite sukurti tokį įvaizdį, kuris jus geriausiai pristatys, o visiems kitiems paliks puikų įspūdį. Darbuotojų išorė turi didelės įtakos bendram įvaizdžiui - pagal jų elgseną ir manieras vertinama jūsų įmonė.


Mes linkę manyti, kad žmonės į mus kreipiasi dėl mūsų profesinės ir techninės kompetencijos, tačiau rinkos tyrimai nustatė vieną labai svarbų faktą: žmonės dažniausiai nusprendžia, ar sieti savo ateitį su mumis, remdamiesi pirmu įspūdžiu.
2013-10-07 Levita

Rekomenduoju knygą tiems, kurie visada nori jausti patogiai ir užtikrintai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu