0

Pirkėjų atsiliepimai

Dama su įkapėmis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 1.99 SoldOut

Knygos "Dama su įkapėmis" aprašymas

"Drakulos" autoriaus Bram Stoker knyga "Dama su įkapėmis".

Rupertas paveldėjo pasakiškus dėdės turtus. Tačiau yra viena sąlyga. Rupertas turi keliauti į Mėlynųjų kalnų kraštą ir pagyventi Visariono pilyje bent šešis mėnesius. Jaunas aistringas anglas mielai įsikuria nuostabaus grožio pilyje. Paaiškėja, kad tame žemės pakraštyje žmonės nuoširdžiai tiki vaiduokliais ir, žinoma, vampyrais. Rupertui tokios legendos kelia tik juoką, tačiau vieną naktį į jo kambario langą pasibeldžia paslaptinga dama.

Jauna ir nepaprastai graži moteris yra labai sušalusi, nes vilki tik šlapias įkapes. Rubertas įleidžia netikėtą viešnią ir pasiūlo jai savo lovą. Išaušus rytui gražioji moteris dingsta, bet Rupertas negali išmesti jos iš savo galvos. Jaunuolis nerimastingai ieško jos, kol galiausiai pamato vėl - negyvą gulinčią stikliniame karste bažnyčios kriptoje. Ar pajėgs Rupertas atsispirti beprotiškai aistrai ir vampyrės kerams?


Iš anglų kalbos vertė Julija Narkevičiūtė

  • Autorius: Bram Stoker
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440489

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dama su įkapėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dama su įkapėmis", Bram Stoker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bram Stoker su knyga "Dama su įkapėmis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dama su įkapėmis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bram Stoker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dama su įkapėmis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dama su įkapėmis" perkama kartu