⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dangaus eiliniai vieversiai

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dangaus eiliniai vieversiai" aprašymas

Trečiosios savo knygos autorė Vita Morkūnienė:
"Vėliau nesyk pagalvodavau, koks stebuklas būtų tuos visus žmones surinkti krūvon kur nors didelėje pievoje – pasitiesti baltai stalus po beržais ir pabūti kartu bent vieną pavasario dieną. Pasikalbėti, pasidžiaugti, prisiminti, patylėti, pasakyti tai, kas kadaise buvo nutylėta. O aplinkui žaliuotų žolė, mėlynuotų dangus, o jame skardėtų vieversiai. Būtinai vieversiai – tie mažučiai, pilki, neišvaizdūs paukštukai, dangaus eiliniai, be kurių ir pavasaris būtų ne pavasaris, ir dangus – ne dangus. Tokie panašūs į mano sutiktus žmones, eilinius, savo nepaprastus gyvenimus nugyvenusius žemės grumsto užuovėjoje – pamiškėse, palaukėse, atokiuose kaimeliuose ar kukliuose miestelių būstuose. Šiandien jau ne visi galėtų ateiti į tą žalią susitikimų pievą. Jie būtų su mumis viršum jos, toje melsvoje atminties erdvėje, kur kas pavasarį pragysta vieversiai.“

Knygos žmonės – keistuoliai, šviesuoliai, teisuoliai, senųjų amatų meistrai, liaudies filosofai, netikėtų pašaukimų ir netradicinio gyvenimo būdo žmonės – autorės sutikti žurnalistinio darbo kelyje. Susitikimai, pokalbiai su tais žmonėmis ir jų gyvenimo parodymas kitiems buvo žodžiais nenusakyta ir garsiai nedeklaruojama pastanga laimėti juos iš užmaršties, kad jų vardai ir veidai įsirašytų į kasdieninio mūsų gyvenimo istoriją.


  • Autorius: Vita Morkūnienė
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094320293

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus eiliniai vieversiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dangaus eiliniai vieversiai", Vita Morkūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vita Morkūnienė su knyga "Dangaus eiliniai vieversiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dangaus eiliniai vieversiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vita Morkūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dangaus eiliniai vieversiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dangaus eiliniai vieversiai" perkama kartu