0

Dangaus Ežys

Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dangaus Ežys

  • Leidėjas: 3 norai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 38
  • ISBN ar kodas: 9786099616117

2021-01-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dangaus Ežys" aprašymas

Ežių šeima susilaukia mažylių. Ežiukai sparčiai auga ir stiprėja. Dienomis spygliuočiai žaidžia, mokosi ir pažįsta gamtą, o sutemus su seneliu Žynium tyrinėja paslaptingą dangų.

Prisijunk ir tu!

Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus Ežys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dangaus Ežys, kurį parašė Mili Joni. Siūlome ne tik išsamų Dangaus Ežys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mili Joni. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dangaus Ežys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dangaus Ežys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dangaus Ežys" perkama kartu