0

Dangaus ir žemės sūnūs

  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dangaus ir žemės sūnūs

  • Serija: Modernioji klasika
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 702
  • ISBN ar kodas: 9986-745-29-2

2020-11-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dangaus ir žemės sūnūs" aprašymas

"Nemaža mūsų rašytojų pastaruoju metu yra pasišovę į filosofavimą [...] Tuo tarpu daugiausia gelmės... yra pasiekęs Vincas Krėvė - ir visai ne kokių samprotavimų ir išvedžiojimų keliu, o mokėdamas iš paties gyvenimo išrauti prasminguosius momentus, juos suklostyti tokioje plotmėje, kad jie įgauna kitokią spalvą ir mintį. [...] jis palietė ir valstybės, ir tautos, ir religijos, ir žmogaus likimo kelius. Tas idėjinis svoris nesiliauja lydėjęs jį ligi paskutinių metų, kaip tai liudija "Dangaus ir žemės sūnūs".
Antanas Vaičiulaitis

"Ne viena Krėvės kūrybos tema ir problema - lyg upeliai į plačią upę - įsiliejo į didžiausią jo veikalą, biblinę apysaką "Dangaus ir žemės sūnūs". [...] Tai amžinas atsakymų ieškojimas. Kad kūrinys liko nebaigtas - tiesiog simboliška."
Albertas Zalatorius

"... nė vienas lietuvių rašytojas lig šiol neapėmė universalesnių kūrybos sričių ir nė vienas tiek neįsigilino į lietuvio sielą ir buitį kaip jis."
Vincas Mykolaitis-Putinas

"Viename paskutinių kūrinių "Dangaus ir žemės sūnūs" labai įtaigiai vaizduoja hebrajų gyvenimą Erodo laikais."
Encyclopedia Britannica

"Jo kūriniai pasižymi dideliu temų, stiliaus ir meninių versmių įvairumu."
Columbia Dictionary of Modern European literature

"...Šventosios žemės panorama Kristaus dienomis. Jis vaizduoja politines ambicijas ir skirtingas religines pažiūras, [...] Mesijo laukimą ir galop krikščionybės užgimimą."
Encyclopedia Lituanica

Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus ir žemės sūnūs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dangaus ir žemės sūnūs, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Dangaus ir žemės sūnūs jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dangaus ir žemės sūnūs patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dangaus ir žemės sūnūs palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dangaus ir žemės sūnūs" perkama kartu