Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dangaus ir žemės sūnūs

2022-12-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dangaus ir žemės sūnūs" aprašymas

"Nemaža mūsų rašytojų pastaruoju metu yra pasišovę į filosofavimą [...] Tuo tarpu daugiausia gelmės... yra pasiekęs Vincas Krėvė - ir visai ne kokių samprotavimų ir išvedžiojimų keliu, o mokėdamas iš paties gyvenimo išrauti prasminguosius momentus, juos suklostyti tokioje plotmėje, kad jie įgauna kitokią spalvą ir mintį. [...] jis palietė ir valstybės, ir tautos, ir religijos, ir žmogaus likimo kelius. Tas idėjinis svoris nesiliauja lydėjęs jį ligi paskutinių metų, kaip tai liudija "Dangaus ir žemės sūnūs".
Antanas Vaičiulaitis

"Ne viena Krėvės kūrybos tema ir problema - lyg upeliai į plačią upę - įsiliejo į didžiausią jo veikalą, biblinę apysaką "Dangaus ir žemės sūnūs". [...] Tai amžinas atsakymų ieškojimas. Kad kūrinys liko nebaigtas - tiesiog simboliška."
Albertas Zalatorius

"... nė vienas lietuvių rašytojas lig šiol neapėmė universalesnių kūrybos sričių ir nė vienas tiek neįsigilino į lietuvio sielą ir buitį kaip jis."
Vincas Mykolaitis-Putinas

"Viename paskutinių kūrinių "Dangaus ir žemės sūnūs" labai įtaigiai vaizduoja hebrajų gyvenimą Erodo laikais."
Encyclopedia Britannica

"Jo kūriniai pasižymi dideliu temų, stiliaus ir meninių versmių įvairumu."
Columbia Dictionary of Modern European literature

"...Šventosios žemės panorama Kristaus dienomis. Jis vaizduoja politines ambicijas ir skirtingas religines pažiūras, [...] Mesijo laukimą ir galop krikščionybės užgimimą."
Encyclopedia LituanicaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus ir žemės sūnūs"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dangaus ir žemės sūnūs", Vincas Krėvė-Mickevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vincas Krėvė-Mickevičius su knyga "Dangaus ir žemės sūnūs" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dangaus ir žemės sūnūs" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė-Mickevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dangaus ir žemės sūnūs" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dangaus ir žemės sūnūs" perkama kartu