⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos

18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos" aprašymas

„Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos“ - novelių ir sakmių rinkinys apie Žemaitiją. Autorius grįžta į šio krašto priešistoriję, pagoniškojo tikėjimo, krikšto, kovų su kry¬žiuočiais laikus, lyriniais vaizdais tarsi apdainuodamas meilę savo kraštui, gamtai, atskleisdamas žmonių tarpusavio santykius, aukštindamas meilės jėgą, nepalaužiamą dvasią ir išminties galią. Nau¬dodamasis tautosakos, mitologijos v motyvais, autorius kuria kiek romantizuotą, o dažnai ir tragišką Žemaitijos ir jos žmonių likimą. Sakmėse gausu šio krašto dainų, patarlių, frazeologizmų, sutei¬kiančių pasakojimams emocionalumo ir patrauklumo.

Antroji knygos „Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos“ dalis skirta žemaičių rašytojams, istorikams, kunigams, žinomiems, o kartais jau ir pamirštiems šviesuoliams. Gyvais vaizdais autorius aprašo S. Daukanto, S. Valiūno, A. Viena¬žindžio, Šatrijos Raganos, Žemaitės, K. Praniauskaitės, L. Jucevičiaus ir kitų gyvenimo, veiklos ir kūrybos epizodus, pateikia ne¬mažai nežinomų biografinių faktų. Biografiniams eskizams nestinga magijos, metafizikos ir romantikos.


  • Autorius: Laimonas Inis
  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094741937

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos", Laimonas Inis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laimonas Inis su knyga "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimonas Inis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dangaus šulinys. Žemaitiškos istorijos, tikros ir išgalvotos, girdėtos ir susapnuotos" perkama kartu