0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai

9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai" aprašymas

Dainuojant, muzikuojant, mūsų širdys plaka nuostabiu ritmu, kasdienybė išskaidrėja, mes džiaugiamės ir dalinamės šia laime su kitais...

"Dangaus vidury" - pirmasis Sonatos Tamašauskaitės ir Juozo Elekšio dainų rinkinys, skirtas suaugusiems dainininkams, solistams, bei vokaliniams ansambliams.
Žemaitiškos ir lietuviškos dainos apie protėvius, pagarbą senoliams, meilę gimtinei Lietuvai, gamtos grožybes, piliakalnių paslaptis, jaunatvišką, žaismingą meilę.
Rinkinį papildo dvi dainos, kurioms žodžius parašė Ona Suncovienė ir Eduardas Buta.

Viktorija Daujotytė savo komentare apie dainų rinkinį rašo "...Jaučiama, kad Juozo Elekšio tekstai dainų kūrėjai yra artimi, kad patraukia jų lengvas lyrizmas, skambumas, gražios mintys. Gera pedagoginė klausa yra susijusi ir su etiniais bei estetiniais pasirinkimais. O jie atrodo patikimi. Muzikai keliami aukšti reikalavimai, tikima jos svarba žmogui. Tikiu, kad leidinys suras savo vietą mūsų margaspalviame kultūros gyvenime, o autoriams suteiks išsipildymo džiaugsmo."Parašykite atsiliepimą apie "Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Sonata Tamašauskaitė, Juozas Elekšis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sonata Tamašauskaitė, Juozas Elekšis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dangaus vidury. Dainos vokaliniams ansambliams žemaitiškai ir lietuviškai" perkama kartu