⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dangui besiveržiant į žemę

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dangui besiveržiant į žemę" aprašymas

Jums lemta nugyventi antgamtišką krikščionišką gyvenimą!

"Teateinie Tavo Karalystė, tebūnie Tavo valia kaip danguje, taip ir žemėje."
Evangelija pagal Matą 6, 10

Žmonijai žūtbūtinai reikia to, ką turi kiekvienas iš aukšto gimęs tikintysis – antgamtiškos Jėzaus Kristaus jėgos. Per ilgai buvo manoma, kad Dievo Karalystė yra tai, kas dar tik ateis, bet ji jau čia – gyva kiekviename tikinčiajame.

Pastorius Bilas Džonsonas (Bill Johnson) visus krikščionis kviečia suvokti savo ypatingą tapatumą – būti žmonėmis, pripildytais Šventosios Dvasios ir įgalintais nešti į šią žemę Dievo Karalystę – tokią, kokia ji danguje. Tikrasis krikščionio tapatumas atspindi gyvenimo būdą, kai antgamtiniai dalykai tampa kasdienybe, stebuklai norma, o ne išimtis.

Ši knyga "Dangui besiveržiant į žemę" Jums padės:
suvokti savo, kaip Dievo Karalystės piliečio, tapatumą;
naudotis savo, kaip Dievo vaiko, įgaliojimais;
patirti savo paveldėjimą – kai stebuklai tampa įprasta krikščionio gyvenimo dalimi.

Pasiruoškite patirti antgamtinį gyvenimą, kurį nugyventi Jums skyrė Dievas!

Bilas Džonsonas – penktos kartos pastorius, turintis turtingą Šventosios Dvasios palikimą. Bilas kartu su žmona tarnauja daugeliui augančių bažnyčių, kurios bendradarbiauja vykstant dvasiniams prabudimams ir tarnauja vesdamos tautas pas Dievą. Šis lyderių tinklas peržengia denominacijų ribas ir statydina santykius, padedančius bažnyčių vadovams išlikti tyriems ir neapleisti Dievo jėgos. Bilas ir Brenda (Beni) Džonsonai yra Betelio bažnyčios Redinge, Kalifornijoje, vyresnieji pastoriai. Visi trys jųdviejų vaikai ir jų antrosios pusės taip pat visą savo laiką skiria tarnystei. Bilas ir Brenda turi 9 vaikaičius.

Iš anglų kalbos vertė Augustė Žebuolyt


  • Autorius: Bill Johnson
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576510

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dangui besiveržiant į žemę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bill Johnson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dangui besiveržiant į žemę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dangui besiveržiant į žemę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dangui besiveržiant į žemę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dangui besiveržiant į žemę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bill Johnson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dangui besiveržiant į žemę" perkama kartu