0

Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje


2020-09-30 13.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje" aprašymas

Kaip kadaise baltai įsivaizdavo dangų? Iš dangaus skliauto sklindanti šviesa nuo seno asocijavosi su Dievu ir jo įvaizdžiu. Sudievinti ir net sužmoginti buvo svarbiausi dangaus šviesuliai. O be to, galvota, jog į dausas danguje keliauja mirusiųjų sielos. Todėl dangus laikytas dar ir anuo pasauliu. Senieji tikėjimai aiškina, kaip į jį patenkama.

Knygos "Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje" autorė senovės baltų kultūros tyrinėtoja Nijolė Laurinkienė, pasiremdama autentiškais šaltiniais, atskleidžia dangaus ir jo šviesulių sampratą, atkuria dangaus vaizdinių pirmykštę prasmę, aiškinasi jų kilmę. Dangaus mitologinis vaizdynas, savo šaknimis siekiantis tolimą praeitį, atspindi mūsų protėvių mąstyseną, vertybes, įgalina rekonstruoti kažkada gyvavusį Kosmoso ir jame regimų reiškinių suvokimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mitologija

Nijolė Laurinkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Laurinkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dangus baltų mitiniame pasaulėvaizdyje" perkama kartu