⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" aprašymas

Knyga "Danų–lietuvių kalbų žodynas" - tai serijos "Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos" 7 knyga.

Trečiasis papildytas ir pataisytas „Danų–lietuvių kalbų žodyno“ leidimas yra puiki pagalbinė priemonė mokytis danų kalbos ar tiesiog su ja susipažinti. Jame galima rasti visą pagrindinę informaciją apie daugiau kaip 7000 danų kalbos žodžių (tarimą, kaitymą, pagrindines reikšmes, vartoseną), lyginamąjį su keliomis kalbomis danų kalbos fonetikos aprašą, gramatikos pradžiamokslį, netaisyklingų veiksmažodžių formų sąrašą. Naujajame leidime pirminė žodyno leksikografinio aprašo sistema iš esmės nekeista, tačiau peržiūrėtas ir beveik tūkstančiu žodžių papildytas antraštinių žodžių sąrašas, įtraukta svarbių Danijos vietovardžių, žodžių lizdai papildyti naujomis reikšmėmis, papildytas ir prie antraštinių žodžių įtrauktas sutrumpinimų sąrašas, parengtas naujas priedas – keletas semantinių laukų su pagal abėcėlę pateiktais lietuviškų žodžių vertimais į danų kalbą.

„Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ yra „Scandinavistica Vilnensis“ serijos dalis. Ją sudaro Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro parengtos ir aprobuotos mokymo priemonės (gramatikos, mokomieji žodynai, vadovėliai, tekstų antologijos).

Serijoje „Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ jau išleista:
Aurelija Griškevičienė Norvegų kalbos gramatika (2012)
Ramunė Muralienė, Ērika Sausverde Švedų–lietuvių kalbų žodynėlis

Serijoje „Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ dar numatoma išleisti:
Aurelija Griškevičienė Norvegų?lietuvių kalbų žodynas
Ramunė Muralienė Švedų kalbos gramatika
Rasa Ruseckienė Islandų kalbos gramatika
Birutė Spraunienė Danų kalbos gramatika


  • Autorius: Loreta Vaicekauskienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 231
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986169512

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

Loreta Vaicekauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Vaicekauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" perkama kartu