0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 13,19 €*
Sutaupote: 11.20 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog


2021-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" aprašymas

Knyga "Danų–lietuvių kalbų žodynas" - tai serijos "Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos" 7 knyga.

Trečiasis papildytas ir pataisytas „Danų–lietuvių kalbų žodyno“ leidimas yra puiki pagalbinė priemonė mokytis danų kalbos ar tiesiog su ja susipažinti. Jame galima rasti visą pagrindinę informaciją apie daugiau kaip 7000 danų kalbos žodžių (tarimą, kaitymą, pagrindines reikšmes, vartoseną), lyginamąjį su keliomis kalbomis danų kalbos fonetikos aprašą, gramatikos pradžiamokslį, netaisyklingų veiksmažodžių formų sąrašą. Naujajame leidime pirminė žodyno leksikografinio aprašo sistema iš esmės nekeista, tačiau peržiūrėtas ir beveik tūkstančiu žodžių papildytas antraštinių žodžių sąrašas, įtraukta svarbių Danijos vietovardžių, žodžių lizdai papildyti naujomis reikšmėmis, papildytas ir prie antraštinių žodžių įtrauktas sutrumpinimų sąrašas, parengtas naujas priedas – keletas semantinių laukų su pagal abėcėlę pateiktais lietuviškų žodžių vertimais į danų kalbą.

„Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ yra „Scandinavistica Vilnensis“ serijos dalis. Ją sudaro Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro parengtos ir aprobuotos mokymo priemonės (gramatikos, mokomieji žodynai, vadovėliai, tekstų antologijos).

Serijoje „Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ jau išleista:
Aurelija Griškevičienė Norvegų kalbos gramatika (2012)
Ramunė Muralienė, Ērika Sausverde Švedų–lietuvių kalbų žodynėlis

Serijoje „Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ dar numatoma išleisti:
Aurelija Griškevičienė Norvegų?lietuvių kalbų žodynas
Ramunė Muralienė Švedų kalbos gramatika
Rasa Ruseckienė Islandų kalbos gramatika
Birutė Spraunienė Danų kalbos gramatikaParašykite atsiliepimą apie "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Loreta Vaicekauskienė ir Ebbe Flatau. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Loreta Vaicekauskienė ir Ebbe Flatau su knyga Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Loreta Vaicekauskienė ir Ebbe Flatau. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Danų-lietuvių kalbų žodynas / Dansk-litauisk ordbog" perkama kartu