0

Danų-lietuvių kalbų žodynas

Informacija

Danų-lietuvių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 15x21cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9986-16-074-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Danų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas
Tai antrasis danų-lietuvių kalbų žodyno leidimas. Šis leidimas nėra naujas, o tik pataisytas. Iš esmės nekeista nei žodyno sandara, nei apimtis. Ištaisytos korektūros klaidos, atsisakyta vieno kito retesnio žodžio, į kai kuriuos žodžių lizdus įtraukta dažniau vartojamų pasakymų, prielinksninių konstrukcijų, frazeologizmų. Pataisytas vienas kitas netikslumas lietuviškoje dalyje bei per trejus metus po pirmojo leidimo pastebėtos klaidos. Atsižvelgta ir į žodyno recenzentų pastabas. Prieš jus kol kas vis dar vienintelis danų-lietuvių kalbų žodynas.

Parašykite atsiliepimą apie "Danų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Danų-lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Ebbe Flatau. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ebbe Flatau su knyga Danų-lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Danų-lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ebbe Flatau. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Danų-lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Danų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu