0

Darbeliai iš gamtos medžiagų

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Darbeliai iš gamtos medžiagų

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9789955224075

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Darbeliai iš gamtos medžiagų" aprašymas

Kaip malonu draugams ir tėvams padovanoti savo rankomis sukurtus darbelius ar šventės proga papuošti klasę ar namus savo pačių padarytomis puošmenomis!

Šiame leidinyje "Darbeliai iš gamtos medžiagų" ir mokoma, kaip paprastai ir iš visiems prieinamų gamtos medžiagų padaryti originalius rėmelius, knygos žymeklį, vazą, žvakidę, ir daug kitų malonių smulkmenų.

Ši knyga "Darbeliai iš gamtos medžiagų" yra geras padėjėjas visiems mėgstantiems meistrauti ir tikras idėjų šaltinis auklėtojams ir mokytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Darbeliai iš gamtos medžiagų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Darbeliai iš gamtos medžiagų, kurį parašė Pille Siilak. Siūlome ne tik išsamų Darbeliai iš gamtos medžiagų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pille Siilak. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Darbeliai iš gamtos medžiagų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Darbeliai iš gamtos medžiagų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Darbeliai iš gamtos medžiagų" perkama kartu