Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Darbeliai iš gamtos medžiagų

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 3,40 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Darbeliai iš gamtos medžiagų" aprašymas

Kaip malonu draugams ir tėvams padovanoti savo rankomis sukurtus darbelius ar šventės proga papuošti klasę ar namus savo pačių padarytomis puošmenomis!

Šiame leidinyje "Darbeliai iš gamtos medžiagų" ir mokoma, kaip paprastai ir iš visiems prieinamų gamtos medžiagų padaryti originalius rėmelius, knygos žymeklį, vazą, žvakidę, ir daug kitų malonių smulkmenų.

Ši knyga "Darbeliai iš gamtos medžiagų" yra geras padėjėjas visiems mėgstantiems meistrauti ir tikras idėjų šaltinis auklėtojams ir mokytojams.


  • Autorius: Pille Siilak
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955224075

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Darbeliai iš gamtos medžiagų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Darbeliai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Darbeliai iš gamtos medžiagų", kurį pristato Pille Siilak. Siūlome ne tik išsamų "Darbeliai iš gamtos medžiagų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pille Siilak. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Darbeliai iš gamtos medžiagų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Darbeliai iš gamtos medžiagų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Darbeliai iš gamtos medžiagų" perkama kartu