-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 4,50 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų" aprašymas

Dovanojame skaitytojams dvi puikias serijos "Kurkime kartu!" knygas.
Kiekviename knygos skyriuje pateikiama 12 išradingų ir kartu paprastų sumanymų, kurie ne tik lavina vaizduotę, bet ir gali būti praktiškai naudingi! Vaikai būtinai pasirinks jiems patraukliausias medžiagas, įdomiausias idėjas, panorės išmėginti neįprastus veiklos būdus. Svarbiausia, kad šios idėjos juos uždegs kurti, audrins jų vaizduotę ir ugdys įvairius gebėjimus.
Pasiūlytas užduotis visada galima paįvairinti, papildyti arba atlikti ne tokia, kaip nurodyta, tvarka. Reikalingų medžiagų ir daiktų vaikai ras parke, savo kieme ir, žinoma, namuose. Juk nuostabu, kad įprastiniai ir niekuo neišsiskiriantys daiktai gali tapti visiškai netikėtais kūriniais! Linkime smagiai žaisti ir įgusti savo aplinkoje įžvelgti daugiau, nei matyti iš pirmo žvilgsnio!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 220 x 270 mm
  • ISBN ar kodas: 9789955221708

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Darbeliai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Darbeliai iš plastilino, plastiko, metalo, akmenų ir įvairių daiktų" perkama kartu