Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Darbo išteklių ekonomika ir valdymas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 9.99 SoldOut

Knygos „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“ aprašymas

Vadovėlio tikslas - supažindinti būsimuosius įmonių vadybininkus su darbo išteklių ekonomikos ir organizavimo pagrindais.
Skirtas personalo vadybos specializacijos bakalaurams, ekonomistams bakalaurams, personalo vadybos magistrantams, neturintiems ekonominio ir vadybinio išsimokslinimo. Vadovėlyje naudingu žinių galės rasti ir praktikai.Parašykite atsiliepimą apie „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Algimantas Sakalas, Asta Savanevičienė, Bronislovas Martinkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Sakalas, Asta Savanevičienė, Bronislovas Martinkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Darbo išteklių ekonomika ir valdymas“ perkama kartu