⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darbo rinkos politikos pagrindai

Kaina: 30,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 30.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Darbo rinkos politikos pagrindai" aprašymas

Šioje mokomojoje knygoje „Darbo rinkos politikos pagrindai“ aptariami ir apibūdinami pagrindiniai darbo rinkos politikos elementai: gyventojų užimtumas, nedarbo problematika, darbo ekonominė ir sociologinė samprata, socialinio dialogo principai, darbo rinkos politikos priemonių analizė ir kt. Darbo rinkos politika sudaro prielaidas tam tikrais veiksmais ir priemonėmis daryti įtaką šalies ekonominei ir socialinei raidai, todėl nuo XX a. pradžios ji vis labiau lemia paskiros šalies vystymosi eigą. Knygoje supažindinama tiek su teoriniais darbo rinkos politikos aspektais, tiek ir pateikiama praktinių pavyzdžių, atskleidžiančių skirtingus darbo rinkos valdymo būdus, jų naudojimo prielaidas ir padarinius.

Tikimės, kad knyga „Darbo rinkos politikos pagrindai“ sudomins akademinę bendruomenę, socialinius mokslus studijuojantį jaunimą, taip pat bus pravarti verslininkams ir viešojo sektoriaus darbuotojams, organizuojantiems ir sprendžiantiems darbo rinkos politikos klausimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Darbo rinkos politikos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sociologijos, socialinio darbo knygos

Boguslavas Gruževskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Darbo rinkos politikos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Darbo rinkos politikos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Darbo rinkos politikos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Darbo rinkos politikos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Boguslavas Gruževskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Darbo rinkos politikos pagrindai" perkama kartu