⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 8.58 SoldOut

Knygos "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę" aprašymas

Knyga "Darbo tiesos" yra pirmasis tokio pobūdžio ir bene geriausias vedlys vadovui, taip pat atveriantis akis visiems tiems, kurie nori įkopti į aukštumas, tačiau neturi žemėlapio ir nežino, kaip ten patekti. Tai taip pat yra knyga, galinti būti naudinga pačiai organizacijai – didysis jos tykantis pavojus yra sustabarėjimas, pernelyg didelis susirūpinimas kasdienėmis užduotimis, sistemomis ir procedūromis viduje bei po to sekanti neišvengiamybė – atotrūkis nuo išorinio pasaulio. Taip neabejotinai ir nutiks, jei visi koncentruosis į efektyvumą, o ne į efektingumą – kitais žodžiais tariant, jei nesivadovaus Tiesomis.

  • Autorius: Richard Templar
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955245599

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę", Richard Templar. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Richard Templar su knyga "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Templar. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Darbo tiesos. Taikliausių tiesų rinkinys, nutiesiantis kelią į asmeninę sėkmę" perkama kartu