0

Darbotvarkė

Kaina internetu: 6,79 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 0.90 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Darbotvarkė

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789986343509

2020-10-31 6.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Darbotvarkė" aprašymas

Ėric Vuillard (Erikas Viujaras), prancūzų rašytojas, režisierius ir scenaristas, gimė neramiais 1968 m. Kai jam buvo vos kelios dienos, motina išnešė ji balkoną parodyti Liono barikadų, kuriose kovėsi ir jo tėvas. Šie faktai galbūt nulėmė vaikino domėjimąsi istorija, revoliucijomis, užkariavimais. E. Vuillard parašė apie 10 knygų, visos jos byloja, kad literatūra - ne vien pramoga, bet ir žinios. Praeitis, sako rašytojas, įdomi tuo, kad galima pažvelgti pro rakto skylutę, pasiklausyti už durų, įeiti vidų.

„Darbotvarkė" - trumpas, bet gausiai dokumentuotas pasakojimas apie tai, kaip, remiami pramonės magnatų, valdžią atėjo naciai, kaip Europoje rutuliojosi įvykiai iki Austrijos prijungimo prie Vokietijos ir kas dėjosi po to. Autorius taikliai, nevengdamas ironijos, nupiešė to meto politikų paveikslus, istorini foną, veidmainišką diplomatiją, galingą propagandos, šantažo ir bauginimų mašiną. Priminė, kad „didžiausios katastrofos dažnai ateina mažais žingsneliais". „Darbotvarkė" 2017 m. pelnė Gonkūrų premiją.

Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė

Parašykite atsiliepimą apie "Darbotvarkė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Eric Vuillard parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Darbotvarkė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Darbotvarkė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Darbotvarkė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Darbotvarkė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eric Vuillard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Darbotvarkė" perkama kartu