0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 7.69 SoldOut

Knygos "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" aprašymas

Knyga "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" skirta visiems vaikams ir jų tėvams, kurie vertina ir brangina nepaprastas istorijas, domisi jomis ir mėgsta jas pasakoti vieni kitiems.

Jaunesniam skaitytojui knyga "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" taps smagia ir artima pažintimi su tautos didvyriais vadinamais lakūnais Steponu Dariumi ir Stasiu Girėnu - dviem šauniais vyrais, kurie ir šiandien atrodo savi, šiuolaikiški, toli gražu ne paslaptingi karžygiai iš gūdžios senovės.

Vyresniam skaitytojui susitikimas su, atrodytų, jau puikiai pažįstamais herojais gali būti maloniai netikėtas. Mat tai bus proga prisiminti ne tik lakūnus bei "Lituanicos" skrydį, bet ir istorijos raidą, ypač XX a. pirmosios pusės įdomybes: veržlias naujoves ir bebaimius rekordininkus, keblius iššūkius ir svaigiausius nuotykius.

  • Autorius: Gražina Sviderskytė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 20x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955236818

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda", Gražina Sviderskytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Sviderskytė su knyga "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Sviderskytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" perkama kartu