0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 21,69 €
Kaina knygyne: 25,69 €*
Sutaupote: 4.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-30 21.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Darni atliekų vadyba" aprašymas

Darni atliekų vadyba yra besivystanti mokslo tarpsritinė kryptis, kurią plėtojant randasi daug mokslinių ir technologinių neapibrėžtumų.

Monografijoje "Darni atliekų vadyba" aptariama Europos Sąjungos atliekų, daugiausia komunalinių, tvarkymo ir vadybos politikos formavimosi raida ir susiję dokumentai, palyginama linijinės ir žiedinės ekonomikos įtaka atliekų tvarkymui, analizuojami pagrindiniai šiuolaikinę atliekų tvarkymo ir vadybos hierarchiją sudarantys lygmenys: atliekų prevencija, pakartotinis panaudojimas, atliekų perdirbimas, „kiti išgavimai ar atgavimai“ ir atliekų šalinimo būdai.

Autoriai ieško sprendimų, kaip įveikti su šiais lygmenimis susijusias problemas remdamiesi savo pastarųjų dešimties metų atliktais moksliniais tyrimais, tarptautinių projektų ir mokslinių studijų rezultatais ir praktine patirtimi. Jie tikisi, kad knyga "Darni atliekų vadyba" prisidės prie žiedinės ekonomikos diegimo sėkmės, atliekų tvarkymo ir vadybos sektoriaus efektyvumo ir formuos palankų gyventojų požiūrį į saikesnį vartojimą.Parašykite atsiliepimą apie "Darni atliekų vadyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Irina Kliopova, Jūratė Miliūtė-Plepienė, Jurgis Kazimieras Staniškis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Darni atliekų vadyba, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Darni atliekų vadyba aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Darni atliekų vadyba už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Darni atliekų vadyba? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irina Kliopova, Jūratė Miliūtė-Plepienė, Jurgis Kazimieras Staniškis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Darni atliekų vadyba" perkama kartu